درباره ما

about-img

درباره ما

ما یه جمعی هستیم متشکل از تعدادی دانشجوی دانشگاه شریف و تعدادی فارغ التخصیل مدرسه مفید. از سال ۹۵ با نام چهارم شخص مجهول شروع به ساخت انیمیشن‌هایی درباره معضلات اجتماعی خصوصا مسئله سردرگمی دانش‌آموزا تو انتخاب رشته کردیم. سال ۹۶ فعالیتمونو با پروژه تجربه شو! ادامه دادیم که تو اون تجربه‌های جالب از رتبه تک رقمی کنکور تا مهاجرت کرده‌‌ها بررسی کردیم و امکان گپ زدن با اونا رو برای کاربرامون فراهم کردیم! همه‌ی این دو سال پر از خوبی و تجربه بوده ولی سال ۹۷ با شروع گپ بزن خیلی قشنگ‌تر به نظر میاد برای اینکه میخوایم راهمونو با یه حرکت دوست داشتنی ادامه بدیم و اون اینکه در هر زمان برای هر مسئله‌ای گپ بزنیم !

بقیه چی میگن ؟!

درباره گپ بزن از چن نفر تو حوزه های مختلف پرسیدیم ...

300

ساعت گپ زدیم

1

نفر گپ زدن

1

ساعت گپ زدین

5

امتیاز گپ زنامون

 • جامعه امروز پیچیده است. مشکلات افراد در اون پیچیده است. و راه حل این مشکلات هم پیچیده و متنوع شده: گفتگو با دوست و مشاور و خبره. مراجعه به روانپزشک و دارو، مراجعه حضوری به تراپیست و روانکاو. گپ بزن با استفاده از بهترین خصلت‌های فناوری امروز (همیشه در دسترس بودن، امنیت، سهولت و حتی ناشناس بودن) می‌تونه به این فرایند کمک زیادی کنه.

  سلمان جریری

  اولین وبلاگ نویس فارسی
 • خیلی وقت‌ها هست که نمی‌تونیم پیش بهترین دوستامونم یا نزدیک‌ترین اعضای خانواده‌مون هم یه مشکلاتی رو مطرح کنیم. ترس از قضاوت شدن،‌ ترس از این‌که رفتارشون با ما عوض شه و خیلی از ترس‌های دیگه. حتی اگر هم از گفتنش ترسی نداشته باشیم ممکنه نتونن خیلی خوب کمکون کنن. گپ بزن شاید بتونه این دو تا مشکل رو با هم برطرف کنه. کسی که نشناستت در عین حال توی حل مشکل هم بهت حسابی کمک کنه.

  احسان غضنفری

  فارغ التحصیل ام بی ای شریف
 • در داستان مشاوره ،بسیاری از اوقات دنبال یه شنونده خوب میگردیم،دو تا گوش شنوا،سبک میشیم و از تجربیات مشاورمون استفاده میکنیم و تمام لذت داستان اونجاست که این مشاور رو هیچوقت نمیبینیم و اون هم مارو نمیشناسه

  محسن رهبر

  ۳۰ سال دبیری پیش دانشگاهی و سابقه مشاوره

نظر بدین!

با کمک و راهنمایی شما میتونیم بهترین باشیم! درباره هه چی سایت نظر بدین!